O mnie

masterChef

W internecie aż roi się od milionów kulinarnych blogów. Można odnieść wrażenie, że temat został nieco wyczerpany. Dodatkowo telewizja, radio, supermarkety wręcz bombardują nas kulinarnymi inspiracjami.  Pewnie dlatego nigdy wcześniej nie czułam jakiejś szczególnej motywacji do tego, żeby zacząć dzielić się z innymi tym co robię, właśnie w taki sposób.

 Nie lubię się podporządkowywać do żadnych schematów. Sama nie śledzę żadnego kulinarnego bloga. Nie mam żadnej książki kucharskiej (nie licząc nagród za punkty na stacji benzynowej/ znaczki z Lidla- ale to inna historia) Właściwie moja pasja to przede wszystkim jedzenie, a gotowanie sprawia, że mogę ją realizować w taki sposób, który najbardziej mi się podoba i dostarcza najwięcej cudownych wrażeń smakowych :)

A jednak ! Założyłam bloga. To naprawdę się dzieje.

FARM? jaki Farm? no właśnie…

Na szczęście/nieszczęście,  w momencie „życiowego” wyboru, który dla każdego maturzysty jest niezwykle trudny, zdecydowałam się na studia Farmaceutyczne. Mimo wielu wzlotów i upadków, wciąż trwam w swoim wyborze i mam nadzieje, że w przyszłości nie będę tego żałować.
To właśnie na studiach, nie bez przeszkód:) poznałam bardzo dokładnie znaczenie roślin. Można powiedzieć, że nigdy wcześniej nawet nie sądziłam, że mogą mieć tak wiele „do powiedzenia” w bardzo poważnych problemach zdrowotnych. Stąd właśnie zrodził się mój pomysł. Czyż nie byłoby cudownie poza ulubionymi, bardzo prostymi, pięknymi potrawami, pokazywać głębszy sens spożywania ich składników?
Według mnie taka wiedza może czasami bardzo pomóc, przede wszystkim naszym portfelom, które najbardziej cierpią na drogich suplementach diety, czy preparatach, które często z powodzeniem można by zastąpić porządną dawką czosnku, czy naparem z ziół.
Oczywiście. Ile ludzi tyle poglądów. Podejrzewam, ze nie każdy da się skusić na zainteresowanie moim blogiem, ale jeśli tylko masz ochotę to ZAPRASZAM !

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *